Voor meest indrukwekkende groeiprestatie
De achtbaan waar we het laatst over hadden op ons blog dendert vrolijk voort. Met de teller voor onze obligatie via NPEX inmiddels op ruim 1,8 miljoen, verwachten we nu al meer toffe dingen te kunnen doen in 2019.
Oryx-prijs
Het winnen van de Oryx-prijs 2018 van het FD, is dan toch wel de kers op de taart. Naast dat we FD Gazellen zijn in zowel 2017 als 2018, waren we met twee andere bedrijven in de running voor deze award. En die hebben we dus gewoon in de pocket! Wat een eer om de meest opvallende groeier van 2018 te zijn. En dat uit een longlist van 680 inzenders. Wat zijn we trots dat er veel aandacht is voor ons werk. Waarom? Omdat er nog meer zichtbaarheid is voor onze missie: zoveel mogelijk CO2-uitstoot reduceren. Want het realiseren van een toekomstwaardige wereld, dat gaat ons allemaal aan.
Meer info?
Vragen over NPEX of de Oryx-prijs? Neem contact op met medeoprichter Hilde van Dijk via: hilde@sportiefopgewekt.nl of met Laura Witlox: laura@sportiefopgewekt.nl.